Anasayfa

NEBULA ART AND TECH​

HİZMETLER

Nebula mimarlık; geleneksel mimari birikimini göz ardı etmeden, çağdaş yapı teknik ve malzemelerini kullanmaya özen gösteren, aynı zamanda maliyet analizlerini hesap ederek güncel mimariyi geleneksel estetik anlayışı ile yorumlayarak özgün projeler üretmeyi hedeflemektedir.

01.

Proje Yönetimi

NEBULA mimarlık kentsel tasarım, sağlık yapıları, eğitim yapıları, dini yapılar, havalimanı, ofis, konaklama tesisleri, konut, spor kompleksleri, karma yapılar, kentsel dönüşüm konularında kamu ve özel sektör için proje hizmetleri vermektedir.

02.

Danışmanlık

Farklı yapı gruplarında sektöründe deneyimle çözüm ortakları ile mevzuatlara uygun yapılar için profesyonel mühendislik ve danışmanlık hizmetleri veren NEBULA yapıların kalite standartlarına uygunluğunu sağlamak için proje tasarım safhasından itibaren yapı denetiminde aktif rol alarak verimli bir proje koordinasyon sürecini hedefler.

03.

3D Printer

Bilgisayar kontrollü 3D printer teknolojileri ile mimari projelerin hızlı bir şekilde istenilen detay seviyesinde prototipi oluşturulabilir. Bilgisayar ortamında hazırlanmış 3D model tasarımlarınız birebir oluşturulurken, el işçiliğinin minimuma indirilmesi sayesinde kusursuz modeller üretilebilir.

04.

VR & AR

Sanal gerçeklik (VR-Virtual reality) ile 3D tasarlanan yapı ve mekanlar VR ile kullanıcı sanal bir dünyanın içine dahil edilerek görmenin yanı sıra, duyma ve hareket gibi duyularla mekanlara dahil olurlar.