Anasayfa

Bina Akustik Uzmanlığı

Sanal gerçeklik (VR-Virtual reality) ile 3D tasarlanan yapı ve mekanlar VR ile kullanıcı sanal bir dünyanın içine dahil edilerek görmenin yanı sıra, duyma ve hareket gibi duyularla mekanlara dahil olurlar. Sanal gerçeklik teknolojilerinin tasarım süreçlerine dahil ederek müşterinin projeyi daha iyi algılayabilmesine, ihtiyaç ve isteklerini tespit edilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Artırılmış gerçeklik (İngilizce: Augmented reality; AR), gerçekliğin bilgisayar tarafından değiştirilmesi ve artırılmasıdır. AR teknolojileri ile sanal gerçeklik üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda projelerde anlık revizyonlar gerçekleştirilebilir.

0 +

Yılların Tecrübesi

0 +

Tamamlanan Projeler

NEBULA

VR & AR

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!