Anasayfa

Bingöl Karlıova 11 Mart ve Kalencik Okulları

Bingöl Karlıova’da bulunan 11 Mart ve Kalencik Okulları projesi, Bingöl Özel İdaresi tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Bu eğitim alanındaki projenin amacı, bölgedeki eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilere modern bir öğrenim ortamı sunmaktır.

2021 yılında tamamlanan bu proje, bölgedeki eğitim altyapısını güçlendirmeyi hedefleyerek öğrencilere daha iyi bir gelecek sağlamıştır. 11 Mart ve Kalencik Okulları, modern tasarımı ve donanımıyla öne çıkarak bölgedeki eğitim standartlarına katkıda bulunmuştur.

Proje AdıBingöl Karlıova 11 Mart ve Kalencik Okulları
DurumTamamlandı
KategoriEğitim
İdareBingöl Özel İdaresi
YerBİNGÖL/ Karlıova
Metrekare
Yıl2021

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!