Anasayfa

Bolu Merkez 250 Yataklı (300 Yatak Kapasiteli) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Ftr) Merkezi

Bolu Merkez 300 Yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) Merkezi projesi, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Bolu’nun merkezinde yer alan bu modern tesis, 60.000 m² metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış bu merkez, 2023 yılları arasında gerçekleştirilen bir dizi çalışma sonucunda hayata geçirilmiştir. Proje, bölge sakinlerine geniş kapsamlı rehabilitasyon hizmetleri sunarak sağlık sektörüne önemli bir katkı sağlamayı amaçlamıştır. Tam donanımlı ve modern tesis, hastaların fiziksel sağlıklarını yeniden kazanmalarına destek olurken, aynı zamanda bölgeye sağlık alanında önemli bir tesis kazandırmıştır.

250 Yataklı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Proje AdıBolu Merkez 250 Yataklı (300 Yatak Kapasiteli) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Ftr) Merkezi
DurumTamamlandı
KategoriHastane
İdareSağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü
YerBOLU/Merkez
Metrekare60.000 m²
Yıl2022

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!