Anasayfa

Darıca Hükümet Konağı

Kocaeli Darıca Hükümet Konağı projesi, başarıyla tamamlanmış ve ofis kategorisinde yer almaktadır. 2022 yılında hayata geçirilen bu proje, Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yönetilmiştir. Toplamda 13.850 metrekarelik bir alanda yer alan konağın yanı sıra, Darıca Ek Bina, 2 adet güvenlik kulübesi ve trafo binası gibi ek yapılar da projenin bir parçasıdır.

Darıca Hükümet Konağı’nın hizmete girmesiyle, Kocaeli ilindeki kamu hizmetlerinin daha etkin ve modern bir ortamda sunulması amaçlanmıştır. Projenin içerisinde bulunan farklı binalar, çeşitli işlevlere hizmet ederek, yerel yönetimin ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu ofis projesi, bölgenin idari altyapısını güçlendirmeyi ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Proje AdıDarıca Hükümet Konağı
DurumTamamlandı
KategoriOfis
İdareKocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
YerKOCAELİ/Darıca
Metrekare13.850 m²
Yıl2022

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!