Anasayfa

Manisa Kırkağaç İsmail Hakkı Gelenbevi İmam Hatip Ortaokulu

Manisa Kırkağaç İsmail Hakkı Gelenbevi İmam Hatip Ortaokulu projesi, Manisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Bu eğitim kurumu, modern eğitim standartlarını benimseyerek Manisa’nın Kırkağaç ilçesine katkı sağlamayı amaçlar.

Tamamlanan projenin, öğrencilere çağdaş bir eğitim ortamı sunmak üzere tasarlandığı, iddialı ve işlevsel bir okul binası içerdiği belirtilmektedir. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından başarıyla yönetilen bu proje, bölge gençlerine nitelikli bir eğitim imkanı sunarak toplumun eğitim seviyesini artırmayı hedefler.

Proje AdıManisa Kırkağaç İsmail Hakkı Gelenbevi İmam Hatip Ortaokulu
DurumTamamlandı
KategoriEğitim
İdareManisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
YerMANİSA/Kırkağaç
Metrekare2.810 m²
Yıl2021

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!