Anasayfa

Zinav Gölü Tabiat Parkı Halihazır Harita, Çadırlı Kamp Alanı, Tur Güzergahı, Yürüyüş Yolu Plan ve Projesi

Reşadiye’nin doğal güzelliklerini modern yaşamla birleştiren Tarım ve Orman Bakanlığı’nın öncülük ettiği bir projede, kentsel tasarımın büyüleyici bir evrimi devam ediyor. 19 hektarlık geniş alanda hayata geçirilen bu dev projede, doğayla iç içe, sürdürülebilir bir şehir planlaması hedefleniyor.

2021 yılında başlatılan bu heyecan verici projede, Tokat’ın Reşadiye ilçesi, kentsel tasarımın öncüsü olmaya aday. Doğa dostu ve estetik detaylarla bezenmiş bu projede, Reşadiye’nin geleceğe dönük çehresi şekillenirken, modern yaşamın konforu da unutulmuyor.

  • Çadır Alanları
  • Giriş Takı
  • Yürüyüş Yolları (Özel)
  • Mekanik Tesisat Yapıları
  • Su Deposu
Proje AdıZinav Gölü Tabiat Parkı Halihazır Harita, Çadırlı Kamp Alanı, Tur Güzergahı, Yürüyüş Yolu Plan ve Projesi
DurumTamamlandı
KategoriKentsel Tasarım
İdareTarım ve Orman Bakanlığı
YerTOKAT/Reşadiye
Metrekare19 ha
Yıl2021

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!