Anasayfa

Karkamış Kentsel Tasarım Projesi

NEBULA mimarlık kentsel tasarım, sağlık yapıları, eğitim yapıları, dini yapılar, havalimanı, ofis, konaklama tesisleri, konut, spor kompleksleri, karma yapılar, kentsel dönüşüm konularında kamu ve özel sektör için proje hizmetleri vermektedir.

Farklı yapı gruplarında sektöründe deneyimle çözüm ortakları ile mevzuatlara uygun nitelikli yapılar için profesyonel proje koordinasyon sürecini yürütmektedir.

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!