Anasayfa

Keşan Belediyesi Kültür Merkezi

Keşan Belediyesi tarafından tamamlanan bu özel proje, modern ve çok fonksiyonlu bir yapı olan “Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, Katlı Otopark ve Nikah Salonu Binası”nı içermektedir. Toplamda 13.456 metrekarelik bir alanı kapsayan bu özel yapı, 2021 yılında tamamlanmıştır.

Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, bölge sakinlerine şık ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunarken, katlı otoparkı ile çevre düzenini düzenleyen bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, nikah salonuyla da özel etkinliklere ev sahipliği yapabilme özelliği sunmaktadır. Bu çok amaçlı bina, Keşan’ın kentsel dönüşümüne olumlu bir katkı sağlayarak, şehir yaşamını daha işlevsel hale getirmektedir.

Proje AdıÇayırhan TS Kül-Cüruf Konveyör Hattı Rehabilitasyonu Uygulama Projesi
DurumDevam Ediyor
KategoriÖzellikli Yapı
İdareEÜAŞ
YerAnkara/Çayırhan
Metrekare18.750 m²
Yıl2023

NEBULA

Olarak Sunduğumuz Proje Hizmetleri:​

Mimari Tasarım
Peyzaj Mimari Tasarımı
İç Mimari Tasarımı
İnşaat Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Elektrik Mühendisliği
Jeoloji Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Geoteknik Mühendisliği

İletişim Formu .

Nebula Mimarlık olarak, sizinle tanışmak ve projeleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. İster yeni bir proje için danışmanlık istiyor olun, ister Nebula Mimarlık’ın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyor olun, iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bize projenizle ilgili daha fazla detay verin veya sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz konuyu belirtin. Ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığı ile projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formumuzu doldurarak, Nebula Mimarlık ile birlikte mimari vizyonunuzu gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz!